Prosty sposób na wyszukiwanie zamienników mp3 na djoles.plWyszukiwarka mp3 na stronę www

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Jak wstawić wyszukiwarkę mp3 na własną stornę www / bloga / forum?

To proste. Przedstawiamy kod html do wklejenia na www z wyszukiwarką mp3. Komponent wyszukiwarka mp3 nie wymaga żadnej instalacji wtyczek ani dodatków w skryptach, wystarczy przekopiować krótki kod html.

Podgląd:


Kod html do wklejenia na www:

Kod html dla zaawansowanych webmasterów:


Wyszukiwarka mp3 na bloga

Jeśli używasz systemu WordPres, wejdż do panelu adm w zakładkę „Wygląd” -> „Widźety” dodaj widźet „Tekst – Dowolny tekst lub HTML„, pojawią się 2 pola, 1 z tytułem, kolejne z miejscem do wklejenia kodu. Jako tytuł można wpisac „wyszukiwarka mp3″ w pole tekstowe należy wpisać kod html dostępny powyżej, zmieniając w parametrach szerokość i kolory formularza tak aby pasował do szablou bloga.

To wszystko ;)

Wyszukiwarka mp3 na stronę www

W zależności od skryptu / CMS-a aby dodać wyszukiwarkę mp3 trzeba dodać nowe menu z możliwością wpisania kodu html. Po odpowiednim zatytułowaniu menu, np. „wyszukiwarka mp3” trzeba wkleić kod html wyszukiwarki, dostępny powyżej, konfugurując parametry zgodnie z wyglądem strony i menu.

Wyszukiwarka mp3 na forum

Wszystkie popularne skrypty forum a więc: myBB, phpBB, phpBB by przemo, Vbullietin, IPB udostępniają albo osobne panele do wstawiania własnych kodów html lub szablony do edycje, gdzie można wkleić kod html. Należy zgodnie ze skryptem forum edytować szablon lub menu w kolumnie forum i w dogodnym miejscu umieścić kod html wyszukiwarki mp3 dostosowując ją pod wygląd szablonu.

Zobacz również Skrypt wrzuta na stronę www

Tags: , , , , , , , ,

Comments (1)

 

  1. [...] Uwaga, wstaw wyszukiwarkę mp3 na swoją stornę www! Więcej info: wyszukiwarka mp3 na stronę www [...]

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.