Prosty sposób na wyszukiwanie zamienników mp3 na djoles.plWyszukiwarka mp3 firefox

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Niedawno została dodana wtyczka do mozilla firefox która umożliwia wyszukiwanie i pobieranie mp3 bezpośrednio z poziomu wyszukiwarki. Przycisk umożliwiający szybką instalację wtyczki znajduje się w prawym menu, szczegółowa instrukcja instalacji znajduje się tu: Wyszukiwarka mp3 do firefox

Na czym polega ta cała „wtyczka do firefox”. Wtyczka, w tym wypadku wyszukiwarka to mały program, który błyskawicznie instaluje się w przeglądarce i z którego możemy korzystać bez żadnych limitów czy odwiedzania strony na której wyszukiwarka się znajduje. Przykładem wtyczki wyszukiwarki do firefox jest wyszukiwarka google. Zapewne każdy użytkownik Mozilla Firefox ma w prawym gównym rogu wyszukiwarkę Googla. Wystarczy wpisać szukaną frazę a po sekundzie wyświetli się podstrona z aktualnymi wynikami wyszukiwania.

Analogicznie jest w przypadku wyszukiwarki mp3. Wyszukiwarka mp3 djoles.pl ma ikonkę nutki. Po zainstalowaniu jej i zaznaczeniu jako aktywnej, możemy wpisać nazwę mp3, którą chcemy pobrać, a następnie klikamy w lupę lub klikamy enter i po chwili ukazuje się nam lista wyników wyszukiwania mp3 z portalu muzycznego djoles.pl.

Wtyczka wyszukiwarka mp3 do firefox jest bezpieczna i instaluje się błyskawicznie. Zachęcamy do jej przetestowania i użytkowania, bardzo szybko można się przekonać o jej prostocie i funkcjonalności.

Pobierz wtyczkę wyszukiwarka mp3 do firefox

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.