Prosty sposób na wyszukiwanie zamienników mp3 na djoles.plPobieranie z wrzuta.pl

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Wrzuta jest to strona w dużej mierze poświęcona muzyce. Znajdziemy tam różne kolorowe filmiki i teledyski. Jest toplista 20stu piosenek, jakich słucha Polski internet, filmy, motoryzacja, sport i wiele innych kategorii, nawet zwierzaki. Po zalogowaniu użytkownicy również mogą dodawać swoje propozycje. Jest lista 10-ciu najwięcej wrzucających, ranking tworzony jest poprzez przyznawanie punktów.

Twórcy strony również polecają nam różnorakie kanały. Po wpisaniu w wyszukiwarkę konkretnego tytułu możemy spodziewać się wyniki i po kliknięciu w konkretny utwór zostajemy przekierowani na drugą podstronę. Jednak możliwe jest jedynie odsłuchiwanie piosenek bez możliwości pobrania mp3 ani gwarancji jakości i w tym tkwi szkopuł. Do tego, stronka nie jest wyspecjalizowana w konkretniej dziedzinie, wszystko wrzucone jest do jednego worka, co może nam się właśnie kojarzyć ze słowem wrzuta.

Dla osób, które szukają konkretnie muzyki i pragną cieszyć się ulubionymi utworami w formie mp3 na swoim dysku jest to zawód, bo za każdym razem, kiedy chcą posłuchać piosenki muszą ponownie wchodzić na stronę. Jest to zdecydowanie adres dla ludzi lubiących oglądać różnego rodzaju filmiki w sieci, ewentualnie teledyski, niestety nie do pobierania mp3.

Można jedynie dawać z siebie a nic pobrać na własny użytek. Do tego sporo reklam, zwłaszcza w prawym pasku strony. Alternatywą jest djoles.pl. Jest to witryna całkowicie poświęcona muzyce. Istnieje już ładnych parę lat i każdego dnia dodawane są nowe utwory także zaplecze mp3 jest przeogromne. Co najważniejsze mp3 służą nie tylko do odsłuchu, ale i do pobierania.

Download mp3 jest całkowicie darmowy, szybki, łatwy i nieobciążony żadnymi limitami. Każdy znajduje coś dla siebie, muzyka podzielona jest na gatunki i lata (od 60tych do dziś). Dodawane są sety energy 2000, sety z imprez i wszystkie radiowe nowości. Aktualizowane są także notowania radiowych list przebojów. Do tego szybka wyszukiwarka umożliwia znalezienie konkretnych tytułów.

Dla osób interesujących się wydarzeniami w muzycznym świecie mamy zakładkę z newsami, gdzie informujemy o nowych teledyskach, imprezach i życiu artystów. Strona jest przejrzysta, prosta w obsłudze i przyjemna.

Stronę prowadzą młodzi ludzie z otwartym umysłem i pasją, to oni selekcjonują mp3, budują zaufanie i pozwalają cieszyć się darmową muzyką każdego dnia.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.