Prosty sposób na wyszukiwanie zamienników mp3 na djoles.plDownload i pobieranie z zippyshare

Podziel się
facebook Facebook
Google+ Google+
Tweeter Tweeter
Gg Gadu-Gadu

Serwer zippyshare osiągnął tak dużą pozycję, że wszyscy producenci i pseudo producenci wrzucają tam swoje produkcje i przeróbki innym kawałków. Zastanawiało Was w ogóle czy warto dodawać tam swój plik mp3 na który pracowaliście latami bądź włożyliście w swój track swoje emocje i w jednej chwili tylko dlatego, że chcecie puścić mp3 w świat dodajecie go na serwer zippyshare?

Z jednej strony są tego plusy, bo dodajecie mp3 i ona jest już gdzieś w sieci i mogą ją pobrać inni użytkownicy,  jednak są to użytkownicy których sami musicie pozyskać. Pozyskać? Zgadza się bo co da Wam dodanie własnego tracka na ten serwer  i dodanie go na własnego facebooka, którzy ma znikome ilości fanów. NIC! Dotrzecie do odbiorców takich jak: wlasnie znajomi, znajomi znajomych i tyle. Możecie prosić o udostępnienia i większe ilości lajków, ale nie docieracie tym sposobem do tysiąca, milionów użytkowników, którzy przeglądają się w poszukiwaniu nowych utworów czy też jego przeróbek. Kusi łatwość dodawania i prostota jednak trzeba zastanowić się na tym tematem głębiej.

W sieci istnieje taki serwis jak djoles.pl. Ma już za soba niebagatelne doświadczenie gdyż istnieje w sieci już kilkanaście lat. To on królował, zapodawał Wam najlepsze tracki od producentów i to dzięki niemu wielu artystów wypromowało się. Jednak era facebooka popsuła z lekka promo oraz serwer zippyshare. Można dodawać tam nuty, ale żeby osiągnąć swój cel i mieć setki tysięcy fanów potrzeba głównego portalu, który to wszystko zcali.

Nawet wyszukiwarka mp3 nie odzwierciedlają tego co możecie zdziałąć portal gdyż po wejściu na tą wyszukiwarkę mp3 i tak użytkownik musi pokusić się o sprecyzowanie słowa kluczowego by odnaleźć cokolwiek. Portal jednak ma więcej plusów ponieważ wszystko jest posegregowane i umieszczone w odpowiednich działach gdzie prostemu użytkownikowi który raz na rok wchodzi w internet może spodobać się właśnie Twój track, a na sukces którzy chcesz tworzyć dzięki dodawaniu na zippyshare możesz pracować latami, a portal znacie to ułatwia i pozwala uzyskać bardzo szerokie grono odbiorców, od nastolatków po ludzi w kwiecie wieku i nie tylko.

Dlatego zastanów się czy warto korzystać z zippyshare czy nie skupic sie na djoles.pl

Tags: , , , , , , , , , , ,

Comments are closed.